نمایندگی نوار تفلون نورا

نمایندگی نوار تفلون نورا

نمایندگی نوار تفلون نورا

نوار آب‌بندی چیست؟

نوار آب‌بندی از پرکاربردترین محصولات  در امور تاسیسات و لوله کشی است در زبان انگلیسی به نام PTFE نیز نام گذاری شده است. نوار تفلون از موادی به نام  پلی تترافلوئورواتیلن ساخته شده است و این همان ماده‌ای است که در ساخت  ظروف نچسب از آن استفاده می‌کنند به همین علت در ایران به نام تفلون مشهور است.
نوار تفلون به صورت نرم و انعطاف پذیر ساخته شده است و هرگز دچار آسیب‌هایی مانند: پارگی، زدگی، از بین رفتگی و ساییدگی و غیره نمی‌شود. لازم به ذکر است که بدانید رسیدن به یک کیفیت ماندگار در نوار تفلون به این بستگی دارد که محصول مورد نظر خود را از چه برندی تهیه می‌کنید.
نوار تفلون در لوله کشی ساختمان و تاسیسات و برای آب بندی اتصالات در لوله های  فلزی و پلیمری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول برای آب‌بندی اتصالات رزوه ای نیز کاربرد دارد. نوارهای تفلون مدل‌های مختلفی دارند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

نوار تفلون رولی

نوار تفلون رولی، نواری کم ضخامت است که حدود ۷۰ تا ۱۰۰ میکرون است واز متریال سازنده آن  پلی تترا فلوئورو اتیلن است و بیشتر برای آب بندی لوله‌های فلزی و رزوه‌ها کاربرد دارد.

نوار تفلون خمیری

نوار تفلون خمیری دارای ساختاری نرم و کرمی است که بیشترین در لوله های مسی و رزوه‌های اتصالات دنده‌ای در محصولات گالوانیزه استفاده دارد. از تفلون مایع خمیری  بدون هیچ محدودیتی می‌توان برای مصارفی مانند اتصال لوله‌های مواد مختلف مانند روغن، مایعات، گاز و مواد شیمیایی استفاده کرد .

نحوه استفاده صحیح از نوار تفلون در لوله کشی ساختمان:

هدف استفاده از نوار تفلون آب‌بندی اتصالات لوله کشی به طور صحیح است. تا هیچ گونه نشتی به وجود نیاید. کارکردن با نوار تفلون بسیار ساده است در صورتی که از تکنیک صحیح پیچیدن آن در اطراف دنده های لوله پیروی کنید. برای پیچاندن صحیح نوار تفلون به دور یک اتصال باید در جهت عقربه‌های ساعت باشد در غیر این  صورت  چیدمان نوار تفلون ناهماهنگ می‌شود و آب‌بندی لوله کشی دچار مشکل می‌شود.
از موارد دیگری که باید در پیچیدن نوار تفلون رعایت کنید، نحوه استفاده از آن است یعنی اینکه باید نوار تلفون را به اندازه همان عرض خود که معمولا یک سانتی متراست  به دور اتصالات  پیچیده شود، به دلیل اینکه با نازک کردن و کشیدن  نوار تفلون کارایی واقعی آن از بین می‌رود.

نمایندگی نوار تفلون نورا

شرکت تولیدی و صنعتی نوار تفلون نورا یکی از معروف‌ترین برندهای نوار تفلون موجود در بازار است.
شرکت تولیدی نوار تفلون نورا آخرین تکنولوژی علم را به خدمت گرفته است و با سرلوحه قرار دادن رضایت خریداران و مصرف کنندگان، نوار تفلونی را تولید می‌کند که از نظر کیفیت  در بازار حرف اول را می‌زند.
کیفیت و کارایی نوار تفلن نورا می‌تواند پاسخگوی نیازهای فنی و اقتصادی کلیه امور در اتصالات آب، گاز، بخار ترکیبات نفتی، اسیدی، بازها، حلالها و مواد خورنده باشد و مصرف کنندگان  با خیال راحت و با اطمینان کامل می‌توانند از نتیجه کار خود مطمئن باشند.
شما عزیزان می‌توانید برای سفارش نوار تفلون نورا و یا جهت کسب اطلاعات در مورد نمایندگی نوار تفلون نورا ، از طریق ورود به وبسایت این شرکت اقدام به سفارش نمایید و اطلاعات کافی را کسب نمایید.

کلام پایانی

کاربرد نوار تفلون در لوله کشی ساختمان بر روی  اتصالات مغزی‌دارو رزوه‌ها است و کیفیت و نوع متریال در ساخت این محصول حرف اول را می‌زند. شرکت نوار تفلون نورا بهترین نوع نوار تفلون را در بازار ارائه می‌دهد واین  شرکت تولیدی، مرغوبیت نوار تفلون خود را برای همیشه حفظ  می‌کند  تا رضایت مصرف کنندگان را جلب کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

مطالب این پست

پست های مرتبط

نوار تفلون نسوز چیست؟
مقالات
نوار تفلن نورا

نوار تفلون نسوز چیست؟

نوار تفلون نسوز یکی از پرکاربردترین‌ها است. نوار چسب‌های تفلونی دارای دو نوع چسب دار و بدون چسب هستند، که نوع بدون چسب آن، نسوز است.

لیست قیمت نوار تفلون
مقالات
نوار تفلن نورا

لیست قیمت نوار تفلون

نوار تفلون نورا کیفیت خوب و فوق‌العاده‌ای دارد. برای دریافت لیست قیمت به روز شده و دقیق نوار تفلون نورا می‌توانید با ما تماس حاصل نمایید.