لیست قیمت نوار تفلون

لیست قیمت نوار تفلون

قیمت نوار تفلون

شاید کمتر کسی وجود داشته باشد که از نوار تفلون استفاده نکرده باشد و کاربرد آن را نداند. به همین دلیل همیشه در جعبه ابزار هر خانواده یک یا دو حلقه نوار تفلون وجود دارد و برای اینکه بخواهید مانند یک حرفه‌ای عمل کنید بهتر است که از نوار تفلون با کیفیت استفاده کنید.
به همین منظور نوار تفلون نورا یکی از باکیفیت‌ترین نوار تفلون‌های موجود در بازار ایران است. نوار تفلون نورا یک نوار تفلون ایرانی است و این شرکت از بهترین متریال در تولید خود استفاده می‌کند. بنابراین نوار تفلون نورا کیفیت فوق العاده بالایی دارد.

نوار آب‌بندی یا نوار تفلون چیست؟

نوار نازکی که از جنس پلی تترا فلوئورو اتیلن  ساخته شده است نوار تفلون نام دارد که بسیار نازک است و در ضخامت 70 تا 100 میکرون تولید می‌شود و به بازار عرضه می‌گردد از این محصول در آب‌بندی اتصالات و لوله کشی‌های آب ساختمانی و تاسیسات آبرسانی استفاده می‌شود و نقش مهمی در آب‌بندی رزوه‌ای و پلیمری برای جلوگیری از نفوذ و نشت آب دارد. معمولا تولید کنندگان این  نوار آب‌بندی، آن را با نام تجاری تفلون تولید می‌کنند . در اصل تفلون نام ماده است که در تولیدات ظروف تفلون برای جلوگیری از چسبیدن غذا به داخل ظروف استفاده می‌شود.  تولید کنندگان نوار تفلون این نوارها را در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف تولید و عرضه می‌کنند.

نحوه استفاده صحیح از نوار تفلون در لوله کشی ساختمان

کاربرد نوار تفلون در لوله کشی ساختمان بر روی  اتصالات مغزی‌دار یا نر پیچیده می‌شود. جهت صحیح پیچاندن نوار تفلون به دور یک اتصال باید موافق جهت عقربه‌های ساعت باشد در صورتی که این کار را رعایت نکنید باعث می‌شود چیدمان نوار تفلون به هم خورده و در آب‌بندی لوله کشی دچار مشکل شوید. از موارد دیگری که باید در پیچیدن نوار تفلون رعایت کنید نحوه استفاده از آن بوده، یعنی اینکه باید نوار تلفون را در عریض ترین شکل ممکن یعنی با همان عرض یک سانتی متری به دور اتصالات  پیچیده شود، چرا که با کشیدن و نازک کردن نوار تفلون کارایی واقعی آن از بین می‌رود.

مزایای استفاده از نوار تفلون نورا

  • نوار تفلون نورا خاصیت عدم خوردگی به دلیل  استحکام بالا در طی گذشت زمان را دارد.
  • نوار تفلون نورا قابل استفاده در انواع محیط‌های مختلف مانند: محیط‌های اسیدی، قلیایی، حلال‌ها و گازهای مختلف است.
  • نوار تفلون نورا مقاوم در برابر فشار بالای ۳۰۰۰پاسکال است.
  • نوار تفلون نورا دامنه وسیع دما از منفی 240 درجه  تا حرارت 260 درجه سانتی گراد را دارد.
  • نوار تفلون نورا دارای خاصیت آب بندی در سطوح ناهموار را دارد و دچار خوردگی نمی‌شود.
  • نوار تفلون نورا کاملا بهداشتی بوده و در اثر جریان، آب آلوده نمی‌شود.
  • نوار تفلون نورا در محیطهای اسید و بازی مورد استفاده است .
  • نوار تفلون نورا در برابر مواد شیمیایی ‌کاملا مقاوم است.

لیست قیمت نوار تفلون‌های مختلف

قیمت نوار تفلون به عوامل مختلفی بستگی دارد و به هنگام خرید با در نظر گرفتن قیمت این محصول، باید به وزن آن نیز توجه کرد. چرا که این محصول در دو وزن استاندارد حدود۵/۵گرم و۵/۳گرم در بازار موجود است.

به عنوان نمونه لیست قیمت تعدادی از شرکتهای تولید نوار تفلون را در اختیار شما قرار دادیم .

نوار تفلون زرد پهن دنا ۵۰ متری: ۱۸۵۰۰تومان

نوار تفلون دنا سبز ( سنگین ): ۴۱۵۰تومان

نوار تفلون دنا صورتی خمیری: ۲۳۵۰تومان

نوار تفلون ابی دنا: ۱۸۰۰تومان

نوار تفلون سبز تهران :۳۵۰۰تومان

نوار تفلون سفید تهران:۴۵۶۰تومان

نوار تفلون شرکت آسیا کویر زرد:۲۰۰۰تومان

نوار تفلون شرکت آسیا کویر صورتی:۱۸۰۰تومان

نوار تفلون شرکت آسیا کویر گلد: ۱۶۹۰تومان

قیمت نوار تفلون نورا

نوار تفلون نورا با توجه به کیفیت خوبی که دارد نسبت با سایر نوار تفلون‌ها از قمیت مناسب‌تری برخوردار است. برای دریافت لیست قیمت به روز شده و دقیق نوار تفلون نورا می‌توانید با ما تماس حاصل نمایید.

کلام آخر

نوارآب‌بندی که در زبان انگلیسی آن را PTFE نامیده می‌شود. نواری با ضخامت کم است که حدود۷۰ تا ۱۰۰ میکرون است و جنس آن از پلی تترا فلوئورو اتیلن است. نوار آب‌بندی به نوار تفلون نیز مشهور است. به دلیل اینکه بزرگترین تولید کننده پلی تترا فلوئورو اتیلن این ماده را با نام تجاری تفلون تولید می‌کند. در ایران هم در برندهای مختلفی تولید می‌شود که ازمرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین آنها نوار تفلون نورا است. به شما توصیه می‌شود برای اینکه بتوانید مانند یک حرفه‌ای عمل کنید از نوار تفلون نورا استفاده نمایید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

مطالب این پست

پست های مرتبط

نوار تفلون نسوز چیست؟
مقالات
نوار تفلن نورا

نوار تفلون نسوز چیست؟

نوار تفلون نسوز یکی از پرکاربردترین‌ها است. نوار چسب‌های تفلونی دارای دو نوع چسب دار و بدون چسب هستند، که نوع بدون چسب آن، نسوز است.

لیست قیمت نوار تفلون
مقالات
نوار تفلن نورا

لیست قیمت نوار تفلون

نوار تفلون نورا کیفیت خوب و فوق‌العاده‌ای دارد. برای دریافت لیست قیمت به روز شده و دقیق نوار تفلون نورا می‌توانید با ما تماس حاصل نمایید.